NewsletterWyróżnienie

Instytut Sadownictwa i Kwiaciarstwa w katalogu Gwiazdor
Żywność i żywienie w XXI wieku
Konferencja nt.mleczarstwa Drukuj Email

konferencjaKonkurencyjność polskiego mleczarstwa na rynkach UE będzie głównym tematem konferencji, organizowanej przez redakcję miesięcznika AgroTrendy. Konferencja odbędzie się 12 X 2010r. w warszawskim hotelu Polonia Palace. Początek o godz. 11.00

Więcej…
 
Forum Foresightowe Drukuj Email
17 września 2010 r. na Politechnice Łódzkiej odbędzie się Forum Foresightowe (projekt: Żywność i żywienie w XXI w. ? wizja rozwoju polskiego przemysłu spożywczego), którego celem jest prezentacja wyników Rund Delfickich oraz dyskusja na temat założeń polityki innowacyjnej w obszarze żywności i żywienia w XXI w.
Moderatorem dyskusji będzie prof. dr hab. Andrzej Babuchowski z UWM.

Organizatorem Forum jest Wydział Biotechnologii i Nauk o Żywności Politechniki Łódzkiej.
Pobierz zaproszenie
 
Wyróżnienie Drukuj Email
Portal Gwiazdor.pl uznał internetową stronę projektu Żywność i żywienie w XXI w. ? wizja rozwoju polskiego przemysłu spożywczego za wartościową polską witrynę, która pozytywnie wpływa na rozwój polskiego Internetu, przyznał jej specjalne wyróżnienie oraz prawo do używania gwiazdki ? certyfikatu jakości. Te oryginalne znaczki cieszą się uznaniem webmasterów i internautów. To wyróżnienie to nie tylko prestiż, ale też lepsza pozycja w Internecie.
Dziękujemy za uznanie.
zobacz wpis
 
<< Początek < Poprzedni 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dalej > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL